Распродажа только сегодня! Скидки до -40% на все товарыПосмотреть Скидки
SportOpt - Спортивные товары оптом и в розницу
+380 (93) 625-49-82
Отзывы о компании SPORTOPT.ORG.UA - Спортивные товары оптом и в розницу
Володимир Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлия М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена співпрацею з цим продавцем. Нажаль отримала не той товар, який замовляла, всяке буває. Продавець швидко вийшов на зв'язок і без проблем надіслав те, що я замовляла. Тому в мене тільки позитивні рекомендації
Комментарий продавца
Ольга, дуже дякуємо за рекомендації. Ми завжди Вам раді)
Тетяна О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ігор З.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже не рекомендую продавця не хоче повертати кошти, оплати на сайті в них немає, тобто скидай гроші вперед - а далі насрати на покупця, мастіть собі голову самі. А для повернення вимагають якусь єрунду писати їм на листку, нема мені більше чим зайнятись якшо хочете зберегти нерви і гроші - оминіть їх стороною. Дуже розчарований таким ставленням!!! Плюс до того я купив підписку від прому, а даніий магазин виявляюється не бере в цьому участі!!! ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ??? ця підписка на весь пром розповсюджується, а цей магазин мабуть особливий!!! ПРОСТО ЖАХЛИВЕ СТАВЛЕННЯ!!!
Комментарий продавца
Ігор, оплата за доставку у вас за тарифами пошти, це вказано як в кабінеті при формуванні замовлення так і проговорено менеджером при узгодженні - це перше. Друге - оплата можлива як при отриманні , так і за реквізитами, це ви обираєте самі. Замовлення відправлене в той же день, як була оплата, тобто всі забовязані перед вами з нашого боку - виконані. А що стосується, підписки від пром, то кожен магазин сам вирішує, користуватися нею чи ні !
Дуже задоволена співпрацею з цим продавцем. Нажаль отримала не той товар, який замовляла, всяке буває. Продавець швидко вийшов на зв'язок і без проблем надіслав те, що я замовляла. Тому в мене тільки позитивні рекомендації
Ольга, дуже дякуємо за рекомендації. Ми завжди Вам раді)
Дуже не рекомендую продавця
не хоче повертати кошти, оплати на сайті в них немає, тобто скидай гроші вперед - а далі насрати на покупця, мастіть собі голову самі.
А для повернення вимагають якусь єрунду писати їм на листку, нема мені більше чим зайнятись
якшо хочете зберегти нерви і гроші - оминіть їх стороною.
Дуже розчарований таким ставленням!!!
Плюс до того я купив підписку від прому, а даніий магазин виявляюється не бере в цьому участі!!! ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ??? ця підписка на весь пром розповсюджується, а цей магазин мабуть особливий!!! ПРОСТО ЖАХЛИВЕ СТАВЛЕННЯ!!!
Ігор, оплата за доставку у вас за тарифами пошти, це вказано як в кабінеті при формуванні замовлення так і проговорено менеджером при узгодженні - це перше. Друге - оплата можлива як при отриманні , так і за реквізитами, це ви обираєте самі. Замовлення відправлене в той же день, як була оплата, тобто всі забовязані перед вами з нашого боку - виконані. А що стосується, підписки від пром, то кожен магазин сам вирішує, користуватися нею чи ні !