
Подушка балансувальна (фітдиск, диск стабільності) для йоги, спорту та фітнесу OSPORT (MS 3164) Чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS 3164
692 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відносно недавно у фітнесі з'явилася нова тенденція: виконувати вправи на нестійкій поверхні. Це сприяє активізації дрібних м'язів-стабілізаторів, які часто не хочуть працювати при звичайних тренуваннях. А коли Ви намагаєтеся балансувати, то ці м'язи працюють і також наводяться в тонус основні м'язи тіла. Що ж можна використовувати як нестійку поверхню? А можна нашу чудову балансувальну подушку! Вона відмінно підійде для таких занять! Спробуйте виконувати на ній навіть звичайні вправи, і Ви зрозумієте, що це буде складніше, ніж на рівній підлозі. Для чого можуть використовувати балансувальну подушку :< /h3>Діаметр : 34см Матеріал : PVC Вага : 900г
- Корекція постави, зміцнення м'язів живота та попереку
- Тренування рівноваги
- Її можна використовувати для занять фітнесом
- Профілактика сколіозу, остеохондрозу та венозної недостатності
- Для занять лікувальною фізкультурою
- І просто для розминок, якщо у Вас сидяча робота
Подушка відносно м'яка, але добре чинить опір Вашій вазі. На ній є невеликі рифленості, тому створюватиметься ефект масажу стоп. Можна використовувати і у спортивних центрах, і в домашніх умовах. Вона компактна, тому не буде займати багато місця в шафі. ;">
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | PVC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Диски |
| Особливості | З масажем стоп, Антиразрыв, Масажні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Резина |
| Вікова категорія | Дитячі, Підліткові, Дорослі |
| Підлога | Унісекс |
| Розмір (") | 34х5 см |
| Вага | 900 г |
| Основні | |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 34 см |
- Ціна: 692 ₴


