
Розсувний турнік (розпірний) у дверний отвір для будинку, квартири OSPORT Lite 95-110см (OF-0129)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OF-0129
1 285 ₴
Показати оптові ціниТурник у дверний отвір - оптимальний вид турників для домашнього використання в маленьких квартирах. Він є поперечиною, яка кріпиться в дверному отворі або ж вузькому отвору між стінами. Якщо у Вас є бажання завжди підтримувати тіло в тонусі, то представлена модель допоможе Вам у цьому. різних розмірів, ширини та підбираються для різної вагової категорії. При виборі снаряда звертайте увагу на такі критерії: вантажопідйомність, ширина, що регулюється, і комплектація моделі. Перш ніж придбати турнік, заміряйте відстань між стінами або дверним отвором. Це допоможе уникнути накладок під час встановлення.
Особливість представленої моделі полягає в наступному:
- Снаряд зроблений з якісних матеріалів. < li>Комплектація моделі має всі необхідні деталі для міцної та надійної фіксації. При правильному встановленні турнік не є небезпечним для людини.
- Монтаж снаряда здійснюється легко та швидко.
- Такий домашній тренажер не займає багато місця і чудово підійде для маленької площі. < li>Ця модель витримує вагу до 110 кг.
Особливості використання турніка у дверях
У багатьох людей немає вільного часу на відвідування спортзалів, тому часто вони намагаються знайти хорошу альтернативу під виглядом домашнього турніка. Завдяки цьому снаряду Ви зможете займатися всілякими гімнастичними вправами: Вис на перекладині позбавить болю в спині. Вправа є чудовою профілактикою деформації хребта. Необхідні і діти, і дорослі.
Турник у дверний отвір - річ універсальна і компактна. Вдень він може бути як кронштейн для дитячих гойдалок, також на нього можна підвісити гімнастичні кільця. Цей снаряд буде корисним усім членам сім'ї і благотворно вплине на їхнє фізичне здоров'я.
Комплектація:
- Посилена труба
- Латунні гайки (2 шт.)
Увага! Виробник має право без попереднього повідомлення вносити зміни до виробу, які не погіршують його технічні характеристики, а є результатом робіт із удосконалення його конструкції чи технології виробництва!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Конструкція | Розсувна |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Враспор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 95-110см |
| Клас | Домашні |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Турніки |
- Ціна: 1 285 ₴





