
Каремат-коврик туристичний складний 185х60х1см OSPORT Pro (ty-0046) Піксель
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ty-0046
1 034 ₴
604 ₴
Показати оптові ціни-42%
+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний килимок OSPORT призначений для комфортного відпочинку на природі та може використовуватися для виконання фізичних вправ у положенні "лежачи" (віджимання, розтяжки, хитання преса). Товстий м'який килимок добре ізолює від холодної поверхні та допомагає створити умови для комфортного відпочинку. Практичний килимок виготовлений із спіненого поліетилену, верхнє покриття - зі 100% поліестер із водовідштовхувальною тканиною. Компактні розміри килимка в складеному вигляді полегшують його перенесення. Модель фіксується навколо тулуба за допомогою фастексту, також можна одягати як рюкзак за рахунок 2 зручних ручок-перенесення з еластичної тканини або кріпити килимок до рюкзака.
Особливості складаного килимка OSPORT:
- Довжина(см): 185
- Ширина (см): 60
- Товщина (см): 1
- Матеріал: Пінополіетилен, Поліестер з водовідштовхувальним просоченням
- Особливості: Ручки для перенесення, фастекс для кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 185х60х1 |
| Колір | Піксель |
| Тип | Килимок туристичний складаний |
| Застосування | Туризм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін відправки 1-5 дня. |
- Ціна: 604 ₴









