
Лежанка для собак, лежак для кота (підстилка для собак та кошенят, кішок) 80*60см OSPORT (R-00065) Темно-синій
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R-00065
1 334 ₴
953 ₴
Показати оптові ціни-29%
+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей лежак для тварин - ідеальне поєднання міцності, комфорту та практичності. Пружність конструкції забезпечить домашньому улюбленцю комфортний відпочинок, а борти не тільки створять відчуття безпеки, а й послужать зручною подушкою. Матеріал лежака легкий у догляді. До лежака не пристає шерсть, а вологовідштовхувальна тканина не вбирає бруд, воду та слину вихованця. Досить просто протерти його вологою ганчіркою чи губкою. У цій моделі на подушках знаходяться блискавки, за допомогою яких можна відстебнути чохол і випрати його в машинці.
Особливості:
- Розмір: 80х60х16см. (ДхШхВ)
- Колір: Темно-синій
- Водовідштовхувальна тканина.
- Матеріал: 100% поліестер з ВО обробкою та PU покриттям.
- Борт-подушка
- Матеріал наповнення: Спінений поліетилен, синтепон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | L |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% поліестер із ВЗ оздобленням і PU покриттям. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін відправки 1-5 дня. |
| Наповнювач | Спінений поліетилен, синтепон |
- Ціна: 953 ₴






