
Лежанка-матрац для собак, лежак для кота (підстилка для собак та котів) OSPORT (ZO-0003) Чорний-хакі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ZO-0003
1 034 ₴
528 ₴
Показати оптові ціни-49%
+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярна модель матраца-лежанки, яку люблять усі домашні улюбленці. Компактні розміри дозволяє брати матрац із собою в дорогу і дарувати почуття затишку своєму вихованцю навіть далеко від дому. Дана модель матраца є двосторонньою – для комфортного відпочинку як влітку, так і взимку. Літня частина виконана з водовідштовхувального матеріалу - поліестеру, а зимова частина - з флісу. Матеріал лежака легкий у догляді. До нього не пристає шерсть, а вологовідштовхувальну тканину не вбирає бруд, воду або слину вихованця. Досить просто протерти його вологою ганчіркою чи губкою. Відмінністю даного матраца-лежака є його універсальність - його можна використовувати як у будинку, так і покласти вихованцю в його вольєр або на ганку.
Особливості:
- Розмір: 55х38х5см. (ДхШхВ)
- Колір: Чорний, хакі
- Водовідштовхувальна тканина.
- Матеріал: 100% поліестер з ВО обробкою та PU покриттям, фліс
- Матеріал наповнення: Спінений поліетилен, синтепон
- Універсальність
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Фліс, Текстиль |
| Колір | Хакі |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розмір | S |
| Розміри | |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | 100% поліестер із ВЗ оздобленням і PU покриттям, фліс |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін відправки 1-5 дня. |
| Наповнювач | Спінений поліетилен, синтепон |
- Ціна: 528 ₴





