
Термосумка (сумка холодильник, термомішок для пікніка) термобокс для охолодження 9л OSPORT (ty-0050) Салатовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ty-0050
357 ₴
282 ₴
Показати оптові ціни-21%
+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі ми любимо відпочинок на природі, пікніки та подорожі. Але в такі моменти виникає питання про те, як довести продукти харчування в цілості, безпеці та свіжості. У цьому Вам допоможе чудова термосумка OSPORT.
Ця сумка чудово зберігає холод/тепло протягом тривалого часу. При використанні акумуляторів холоду або сухого льоду сумка здатна утримувати низьку температуру до 12 годин. Такий довгий ізотермічний ефект забезпечує відбиваючий матеріал, який не поглинає, а відбиває промені.
Термосумка компактна, але містка. Має стяжки для фіцсації і дві ручки для зручного перенесення. Виконана з високоякісного водонепроникного поліестеру. Матеріал міцний, не вигоряє на сонці.
Характеристики :
- Розмір сумки: 38 см x 16 см x 16 см
- Об'єм сумки: 9 л
- Тип сумки: ізотермічна
- Матеріал сумки: водонепроникний поліестер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 9 л |
| Час збереження температури | 8 годин |
| Колір | Салатний |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 16 см |
| Глибина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 38 х 16 х 16 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін відправки 1-5 дня. |
| Вид | Термосумки |
- Ціна: 282 ₴





