
Напівсфера масажна балансувальна (подушка масажер для ніг та стоп) OSPORT (OF-0059) Рожевий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: OF-0059
298 ₴
149 ₴
Показати оптові ціни-50%
+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Півсфера масажна балансувальна або кіндербол «їжачок» призначена для лікувальної фізкультури, повсякденного масажу, заняття фітнесом. Напівсфера масажна балансувальна OSPORT має діаметр 15 см і здатна витримати навантаження до 110 кг, що дозволяє займатися на ньому з обтяжувачами. Матеріали масажера безпечні для здоров'я, не містити небезпечних домішок та алергенів. Регулярне використання напівсфери дозволить зміцнити опорно-руховий апарат, покращити координацію та привести тіло у гарну форму.
Особливості OSPORT OF-0059
- матеріал: гума, ПВХ;
- діаметр: 15 см;
- висота: 7,5 см;
- навантаження до 110 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Діаметр | 15 см |
| Висота | 7.5 см |
| Особливості | Масажер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріали | ПВХ |
| Вікова категорія | Дитячі, Підліткові, Дорослі |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Доставка/Оплата | Термін відправки 1-5 дня. |
- Ціна: 149 ₴





