
Сумка рибальська (ящик для риболовлі) для зберігання риби EVA 40см (SF23837)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SF23837
754 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 625-49-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична сумка для зберігання та перенесення свіжої риби та інших морепродуктів. Дозволяє зберегти улов свіжим протягом тривалого часу, а спорядження після полювання – без риб'ячої луски, слизу та стійкого запаху! Якщо перед полюванням подбати про заповнення сумки у найближчому магазині чистим льодом у пакетах або контейнерами - холодогенераторами, то можна забезпечити себе свіжою охолодженою рибою у спекотну погоду.
Сумка має дві зручні ручки для перенесення. Також є ручка для перенесення сумки на плечі, довжина її регулюється. Контейнер виготовлений із матеріалу EVA. Він не вбиратиме запахи улову, вигорятиме на сонці або тріскатиметься. Без такої сумки - контейнера на риболовлі Вам точно не обійтися! >Цікавий дизайн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість полиць | 1 шт. |
| Відділень для вудок | 0 |
| Кількість контейнерів | 0 |
| Розсувні полиці | 0 |
| Кількість осередків | 1 |
| Матеріал | EVA піна |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Синій |
| Особливості | Відсік для риби |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри | 40х26х22 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 754 ₴




