Відгуки про компанію SPORTOPT.ORG.UA - Спортивні товари оптом та в роздріб
Татьяна Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую.Отримала саме те, що хотіла.Товар відповідає моїм побажанням.Також швидка доставка Новою поштою.
Коментар продавця
Татьяна, дякуємо за зворотній звязок. Користуйтесь із задоволенням!)
Юлія Г.
Відмінно
Максим К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже добре
Коментар продавця
Максим, дякуємо) Завжди Вам раді
Дарья З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гантелі супер🫶
Коментар продавця
Дарья, дякуємо за відгук) Продуктивних тренувань!)
ВІТАЛІЙ Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар сподобався, дуже швидко отримав. Дякую
Коментар продавця
Віталій, дякуємо за замовлення, користуйтесь із задоволенням!)
Петро Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
Коментар продавця
Петро, дякуємо за замовлення)
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлия Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Анна Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталия С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё хорошо, если бы не одно но.Вес который стоит при отправки посылки 21,2кг.А при получении 4,4.Лежанка для собаки тоже одна.Дорогие продавцы я не знаю вы думаете,что покупатель идиот? У меня должна быть бесплатная доставка для своих,но её не было,потому что вес больше 10 кг,которого в итоге, быть не могло.Стыдно ..
Коментар продавця
Наталия, в нас немає безкоштовної доставки, вона за тарифами пошти - це вказано на сайті при замовленні та проговорено менеджером при узгодженні. Також пошта посилки розраховує в габаритному, а не фактичному виді вартість своєї доставки. Дякуємо.
Дякую.Отримала саме те, що хотіла.Товар відповідає моїм побажанням.Також швидка доставка Новою поштою.
Татьяна, дякуємо за зворотній звязок. Користуйтесь із задоволенням!)
Дуже добре
Максим, дякуємо) Завжди Вам раді
Гантелі супер🫶
Дарья, дякуємо за відгук) Продуктивних тренувань!)
Товар сподобався, дуже швидко отримав. Дякую
Віталій, дякуємо за замовлення, користуйтесь із задоволенням!)
Супер
Петро, дякуємо за замовлення)
Всё хорошо, если бы не одно но.Вес который стоит при отправки посылки 21,2кг.А при получении 4,4.Лежанка для собаки тоже одна.Дорогие продавцы я не знаю вы думаете,что покупатель идиот? У меня должна быть бесплатная доставка для своих,но её не было,потому что вес больше 10 кг,которого в итоге, быть не могло.Стыдно ..
Наталия, в нас немає безкоштовної доставки, вона за тарифами пошти - це вказано на сайті при замовленні та проговорено менеджером при узгодженні. Також пошта посилки розраховує в габаритному, а не фактичному виді вартість своєї доставки.
Дякуємо.