Відгуки про компанію SPORTOPT.ORG.UA - Спортивні товари оптом та в роздріб
Сергій С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Усе гарно та професійно!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Завжди раді бачити вас клієнтом нашого магазину.
Виктория А.
Нейтрально
При отриманні килимка не було в наявності чохла як вказано на малюнку, якість не відповідає ціні у 800 грн, тепер зрозуміло чому знижка,але з такою якістю і на 400 грн не тягне , весь килимок у заломах і подряпинах по краях
Коментар продавця
Добрий день, чохол не входить до комплекту. З приводу пошкоджень товару - рекомендовано скласти акт про пошкодження на пошті. Дякуємо.
Мария Ш.
Відмінно
Ірина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рафіі Р.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
В проме я выбрал адресную доставку и наложенный платёж и система оформила заказ. но перезвонили и попросили стопроцентную предоплату что вызвало моё недоверие!И я отказал.
Коментар продавця
Добрий день, з Вами зв'язався менеджер та запропонував різні форми відправки,це при отриманні - якщо посилку заберете з пошти. Також просимо звернути увагу - що оплата в нас на офіційні реквізити. Дякуємо
Олена Ч.
Відмінно
Михайло Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар відправили в день замовлення, хоча менеджер попередила, що відправлення скоріше буде наступного дня. Якістю товару та обслуговуванням задоволений.Всім рекомендую цього продавця.
Коментар продавця
Дякуємо вам за залишений відгук. Бажаємо отримувати лише задоволення від вашої покупки!
Усе гарно та професійно!
Дякуємо за відгук! Завжди раді бачити вас клієнтом нашого магазину.
При отриманні килимка не було в наявності чохла як вказано на малюнку, якість не відповідає ціні у 800 грн, тепер зрозуміло чому знижка,але з такою якістю і на 400 грн не тягне , весь килимок у заломах і подряпинах по краях
Добрий день, чохол не входить до комплекту. З приводу пошкоджень товару - рекомендовано скласти акт про пошкодження на пошті. Дякуємо.
В проме я выбрал адресную доставку и наложенный платёж и система оформила заказ. но перезвонили и попросили стопроцентную предоплату что вызвало моё недоверие!И я отказал.
Добрий день, з Вами зв'язався менеджер та запропонував різні форми відправки,це при отриманні - якщо посилку заберете з пошти. Також просимо звернути увагу - що оплата в нас на офіційні реквізити. Дякуємо
Товар відправили в день замовлення, хоча менеджер попередила, що відправлення скоріше буде наступного дня. Якістю товару та обслуговуванням задоволений.Всім рекомендую цього продавця.
Дякуємо вам за залишений відгук. Бажаємо отримувати лише задоволення від вашої покупки!